Letní měsíce byly pro nás časem setkávání se s lidmi na akcích po celé České republice. I když pro mnohé léto znamená odpočinek, náš tým nezahálel a vyrazil do řady měst s cílem rozšířit registr dárců krvetvorných buněk.
Během července a srpna se nám podařilo zorganizovat několik náborových akcí, na kterých se do registru zapsalo 771 nových dobrovolníků. Tento počet nás nesmírně těší. Každý zapsaný dává naději pacientům, kteří čekají na své genetické dvojče. Máme radost, že i po velké vlně zájmu, která tady byla díky Madlence v dubnu, se i teď na některých místech na vstup do registru stály fronty.
Velké poděkování patří nejen všem, kdo se rozhodli vstoupit do registru, ale i těm, kteří už své buňky darovali, podporují nás finančně, nebo šíří informace dál. Každá forma pomoci je cenná a má skutečný smysl.
Naše díky směřují také ke koordinátorkám, dobrovolníkům a spřáteleným organizacím. Bez jejich nasazení by žádný z náborů neproběhl.